Sreda, 16.07.2008.

20:44

Drugi poraz Partizana na pripremama

Fudbaleri Partizana poraženi su drugi put na pripremama u Švajcarskoj od ekipe Grashopersa rezultatom 3:1 (2:0).

Izvor: Nina Kolundžija

Autor:Nina Kolundžija

U prvom poluvremenu u dvanaestom minutu tim iz Ciriha postigao je dva gola, strelci su bili Zarate i Ture. Vođstvo je povećao Viktor u 58. minutu. Jedini pogodak za Partizan postigao je Dragan Čadikovski u 75. minutu. Poslednju proveru u Švajcarskoj ’’crno-beli’’ će imati u petak kada igraju sa Beitarom iz Jerusalima.

Partizan je za sada na pripremama zabeležio jedan remi sa Rapidom iz Bukurešta i dva poraza od brazilskog Botafoga i Grashopersa.

Partizan: Mladen Božović, Miljković, Branković (Obradović), Knežević, Ngambi (Sikimić), Lazić, Petrović Radosav (Fejsa), Maletić (Paunović), Petrović Aleksandar (Ćetković), Stjepanović (Ljajić), Bogunović (Čadikovski).

Grashopers: Jakupović, Fozer, Cuber, Rinaldo, Lalaombongo, Felcer, Smiljanić, Ture, Zarate, Salatic, Mikari.