17:32

MSL: Partizan siguran na Vračaru

Izvor: Aleksa Gutović

Autor:Aleksa Gutović

Fudbaleri Partizana uspešno su prebrodili gostovanje ekipi Bežanije u 10. kolu Meridijan Superlige. "Crno-beli" su slavili sa 2:0, golovima Đorđa Lazića u 69. i Brazilca Žuke u 75. minutu utakmice. U ostalim mečevima desete runde igranim u subotu, OFK Beograd je pobedio Smederevo u istoimenom gradu 1:0 golom Marjanovića u 21. minutu, Čukarički je na Banovom Brdu bio bolji od Mladosti iz Lučana rezultatom 2:0. Pogotke za Čuku postigli su Ninkov u 21. i Blažić u 48. minutu utakmice.

Jedini subotnji meč bez golova odigrali su Hajduk i Banat u Kuli.

U nedelju su na programu i poslednja dva duela desetog kola. U Čačku, uz direktan TV prenos od 13 i 30 igraju Borac i Vojvodina, a tri sata kasnije Crvena zvezda na Marakani dočekuje kruševački Napredak.