Subota, 14.07.2007.

19:06

Hajduk iz Kule deklasirao Maribor

Fudbaleri kulskog Hajduka plasirali su se u treće kolo Intertoto kupa. Hajduk je u revanšu druge runde na stadionu Crvene zvezde deklasirao slovenački Maribor rezultatom 5:0. U prvoj utakmici Maribor je pobedio rezultatom 2:0. U trećem kolu rival Hajduka biće portugalska Leirija, a pobednik tog dvomeča ide u Kup UEFA.

Kuljani su već do poluvremena vodili 4:0, golovima Vasiljevića u 15, Komazeca u 31, Perića u 38. i Radanovića u 45. minutu, a konačan rezultat je drugim pogotkom na meču u 67. minutu postigao Komazec.

Prvi meč trećeg kola Intertoto kupa igra se 21. ili 22. jula, revanš je na programu sedam dana kasnije.