23:38

Partizan lako protiv ekipe Srema

Izvor: Miloš Šaranović

Autor:Miloš Šaranović

Poslednji trening meč pred put u Dubaji na završne pripreme, fudbaleri Partizana odigrali su protiv Srema iz Sremske Mitrovice i pobedili sa 3:0 (1:0).

Utakmica je igrana pred oko 500 gledalaca na glavnom terenu SC u Zemunu.

Partizan je poveo u 38. minutu. Jovetić je dao dobru loptu Lazetiću, ovaj uposlio Nenada Marinkovića koji je prebacio golmana gostiju Pejovića. U 54. minutu Bosančić je dugom loptom uposlio Lazića, Sušić ga je oborio u šesnaestercu a Nebojša Marinković pogodio sa 11 metara za 2:0. U 75. minutu Nebojša Marinković je centrirao, a Odita glavom postigao treći gol za Partizan.

U prvom poluvremenu za Partizan su igrali Jovšić – Rukavina, Đorđević, Bajić, Lomić - Nađ, Smiljanić, Maletić, Jovetić – Nenad Marinković, Lazetić. U drugih 45 minuta nastupili su Asprogenis – Rnić, Milović, Mihajlov, Lazarević – Tomić, Zajić, Bosančić, Nebojša Marinković – Lazić, Odita.