10:15

Podvig golmana Bežanije Božovića

Izvor: IL

Autor: IL

Bez obzira kako se završi derbi 11. kola Meridian Superlige između Mladosti i Crvene zvezde, junak kola je golman Bežanije Darko Božović.

Bežanija je remijem sa Voždovcem rezultatom 1:1 stigla do šestog "iksa" ove sezone i desete utakmice bez poraza. Golman Božović prvo je u 88. minutu odbranio penal Kolakoviću pri rezultatu 0:1 (strelac za goste bio je Đurđić u 28. minutu), a zatim u četvrtom minutu sudijske nadoknade, posle udarca sa ugla, glavom postigao gol za konačnih 1:1.

"Golman Božović sigurno zaslužuje veću pažnju selektora naše reprezentacije," rekao je trener Bežanije Dragoljub Bekvalac. Na 11 utakmica ove sezone Bežanija je primila 8 golova i trenutno je 5. na tabeli.