21:13

Zvezda još jednom igrala nerešeno

Izvor: Vladimir Novaković

Autor:Vladimir Novaković

Fudbaleri Crvene zvezde igrali su sa kiparskim prvoligašem Paralimnijem 1:1, u prijateljskoj utakmici u okviru priprema na Kipru.

Zvezda je istim rezultatom u utorak igrala i sa Omonijom iz Nikozije.

Trener Zvezde Valter Zenga počeo je meč timom u kome su bili igrčai koji su prethodnog dana malo igrali.

Prvo poluvreme nije bilo interesantno, jer ni jedan tim nije uspeo da stvori ozbiljniju priliku za gol.

"Crveno-beli" su poveli u 54. minutu posle kornera koji je izveo Dragan Mladenović, a strelac je bio Milanko Rašković. Samo tri minuta kasnije, kiparski tim je izjednačio golom Kaseke iz penala, koji je dosuđen posle jednog starta golmana Ivana Ranđelovića.

Do kraja utakmice, oba tima su imala još po jednu priliku. Jedan igrač Paralimnija je pogodio stativu, a Rašković se nije snašao sâm pred golmanom.