Češka

Ime Broj God. Poz. Visina
Petr Benda 4 1982 Centar 204.0 cm
Patrik Auda 5 1989 Centar 206.0 cm
Pavel Pumprla 6 1986 Krilo 197.0 cm
Vojtech Hruban 7 1989 Bek/Krilo 200.0 cm
Tomás Satoransky 8 1991 Plejmejker 200.0 cm
Jiri Welsch 9 1980 Bek 200.0 cm
Pavel Houska 10 1984 Krilni centar 203.0 cm
Lubos Barton 11 1980 Krilni centar 202.0 cm
David Jelinek 12 1990 Bek/Krilo 198.0 cm
Blake Schilb 14 1983 Krilo 198.0 cm
Jakub Sirina 18 1987 Plejmejker 185.0 cm
Jan Vesely 24 1990 Krilni centar 211.0 cm
Trener: Ronen Ginzburg


Šut

Ime

Min

1 poen

2 poena

3 poena

Poena

4. Petr Benda

181

1/1

100%

21/43

48%

4/9

44%

55

5. Patrik Auda

102

13/17

76%

9/30

30%

2/3

66%

37

6. Pavel Pumprla

201

6/15

40%

20/40

50%

2/13

15%

52

7. Vojtech Hruban

118

3/5

60%

13/27

48%

4/14

28%

41

8. Tomás Satoransky

297

22/32

68%

33/65

50%

13/35

37%

117

9. Jiri Welsch

155

7/13

53%

8/21

38%

0/6

0%

23

10. Pavel Houska

113

6/6

100%

9/18

50%

3/17

17%

33

11. Lubos Barton

32

 

3/4

75%

1/4

25%

9

12. David Jelinek

95

8/10

80%

10/21

47%

5/18

27%

43

14. Blake Schilb

247

9/11

81%

18/36

50%

15/34

44%

90

18. Jakub Sirina

28

1/2

50%

2/3

66%

1/2

50%

8

24. Jan Vesely

258

24/47

51%

75/117

64%

 

174

Ukupno

1828.01

100/159

62%

221/425

52%

50/155

32%

682



Ostala statistika

Ime

Skokovi

As

Ukr

Izg

Blok

LG

Of

Def

Tot

4 Petr Benda

8

18

26

14

5

7

3

14

5 Patrik Auda

5

9

14

5

2

5

1

9

6 Pavel Pumprla

8

12

20

16

9

15

2

17

7 Vojtech Hruban

4

7

11

8

1

2

 

10

8 Tomás Satoransky

10

37

47

66

9

25

3

25

9 Jiri Welsch

2

11

13

39

3

11

 

24

10 Pavel Houska

4

18

22

4

2

2

1

11

11 Lubos Barton

3

5

8

2

2

2

1

5

12 David Jelinek

2

8

10

10

2

8

1

7

14 Blake Schilb

5

22

27

27

3

9

 

19

18 Jakub Sirina

 

2

2

4

1

2

 

3

24 Jan Vesely

23

59

82

9

6

14

6

23

Ukupno

74

208

282

204

45

102

18

167



Rezultati

Grupa D
05. 09. 15:30
Češka 18 25 21 16 80
Estonija 9 15 11 22 57
Grupa D
06. 09. 21:30
Ukrajina 14 16 15 19 64
Češka 20 26 19 13 78
Grupa D
07. 09. 18:30
Češka 22 11 9 23 65
Letonija 17 23 11 21 72
Grupa D
09. 09. 15:30
Belgija 17 11 16 20 66
Češka 21 12 18 15 66
Grupa D
10. 09. 21:30
Češka 18 19 14 18 40.min 69 p.1 12 81
Litvanija 12 15 28 14 40.min 69 p.1 16 85
Osmina finala
13. 09. 12:00
Hrvatska 13 18 12 16 59
Češka 20 28 17 15 80
Četvrtfinale
16. 09. 18:30
Srbija 21 24 22 22 89
Češka 21 21 21 12 75
Od 5. do 8. mesta
17. 09. 18:30
Češka 21 16 17 16 70
Italija 21 21 32 11 85
Od 5. do 8. mesta
18. 09. 18:30
Letonija 23 13 9 25 70
Češka 28 29 23 17 97