EURO BASKET 2005

Naslovna strana
Vesti
Igra: Virtuelni selektor
Grupe
Reprezentacije
Raspored i rezultati
Statistike
Dnevnikov dodatak
Sećanja na medalje

 

SPORT

Naslovna strana
Vesti
F1
Tabele i rezultati
Analize
Intervju
Tema B92
Dnevnici
Komentari čitalaca
Forum
Linkovi

 

 Razigravanje / Osmina finala / 20. 09. / 17:30

 

I

II

III

IV

Konačan

Hrvatska

16

24

15

19

74

Italija

19

12

21

14

66



Ime

Min

1 poen

2 poena

3 poena

Skokovi

As

Ukr

Izg

Blok

LG

Poena

Of

Def

Tot

Kasun

27.0000

8/8

100%

6/14

42%

0/0

0%

4

3

7

0

0

2

1

4

20

Vujčić

38.0000

3/4

75%

5/7

71%

1/2

50%

1

3

4

4

3

1

1

1

16

Popovic

30.0000

4/6

66%

1/2

50%

2/6

33%

1

1

2

4

0

2

0

2

12

Giriček

36.0000

1/2

50%

3/5

60%

0/4

0%

0

5

5

1

0

5

0

3

7

Mamić

33.0000

3/4

75%

0/1

0%

1/3

33%

2

4

6

0

1

1

0

3

6

Planinić

21.0000

0/0

0%

3/4

75%

0/2

0%

1

3

4

2

1

4

0

3

6

Prkačin

2.0000

2/2

100%

1/1

100%

0/0

0%

0

1

1

0

0

0

0

0

4

Bagarić

13.0000

1/2

50%

1/3

33%

0/0

0%

1

5

6

0

0

1

0

3

3

Ukić

0.0000

0/0

0%

0/0

0%

0/0

0%

0

0

0

0

0

0

0

0

0

Tomas

0.0000

0/0

0%

0/0

0%

0/0

0%

0

0

0

0

0

0

0

0

0

Žižić

0.0000

0/0

0%

0/0

0%

0/0

0%

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0.0000

0/0

0%

0/0

0%

0/0

0%

0

0

0

0

0

0

0

0

0

Ukupno

200

22/28

78%

20/37

54%

4/17

23%

10

25

35

11

5

16

2

19

74

Trener: Neven Spahija

 

Ime

Min

1 poen

2 poena

3 poena

Skokovi

As

Ukr

Izg

Blok

LG

Poena

Of

Def

Tot

Calabria

33.0000

6/6

100%

1/5

20%

2/5

40%

2

2

4

0

4

4

0

2

14

Chiacig

28.0000

4/7

57%

5/8

62%

0/0

0%

4

3

7

0

1

5

2

5

14

Pozzecco

20.0000

6/6

100%

4/6

66%

0/3

0%

0

2

2

4

1

2

0

3

14

Basile

32.0000

0/0

0%

0/3

0%

3/6

50%

0

3

3

0

5

3

0

1

9

Galanda

29.0000

0/0

0%

3/4

75%

1/5

20%

1

1

2

2

1

3

0

3

9

Soragna

19.0000

0/0

0%

1/2

50%

0/2

0%

0

0

0

1

1

1

1

2

2

Marconato

18.0000

0/0

0%

1/3

33%

0/0

0%

0

3

3

2

3

2

1

3

2

Bulleri

10.0000

0/0

0%

1/2

50%

0/3

0%

0

0

0

0

0

1

0

1

2

Righetti

7.0000

0/0

0%

0/1

0%

0/0

0%

0

0

0

0

0

0

0

0

0

Gigli

2.0000

0/0

0%

0/0

0%

0/1

0%

0

0

0

0

0

0

0

2

0

Mancinelli

1.0000

0/0

0%

0/0

0%

0/0

0%

0

0

0

0

0

0

0

1

0

Mordente

1.0000

0/0

0%

0/1

0%

0/0

0%

0

0

0

0

0

0

0

0

0

Ukupno

200

16/19

84%

16/35

45%

6/25

24%

7

14

21

9

16

21

4

23

66

Trener: Carlo Recalcati

 



 Ostali rezultati

Datum

Utakmica

Rezultat

Faza

 25. 09. 21:00 

Grčka - Nemačka

78 : 62

 Finale

 25. 09. 18:00 

Francuska - Španija

98 : 68

 Za 3. mesto

 25. 09. 15:00 

Slovenija - Litvanija

70 : 79

 Za plasman od 5. do 8. mesta

 25. 09. 12:00 

Hrvatska - Rusija

92 : 74

 Za plasman od 5. do 8. mesta

 24. 09. 21:00 

Nemačka - Španija

74 : 73

 Polufinale

 24. 09. 18:00 

Grčka - Francuska

67 : 66

 Polufinale

 24. 09. 15:00 

Hrvatska - Slovenija

80 : 89

 Za plasman od 5. do 8. mesta

 23. 09. 15:00 

Litvanija - Rusija

89 : 78

 Za plasman od 5. do 8. mesta

 23. 09. 00:00 

Slovenija - Nemačka

62 : 76

 Četvrtfinale

 23. 09. 00:00 

Španija - Hrvatska

101 : 85
(73 : 73)

 Četvrtfinale

 22. 09. 00:00 

Rusija - Grčka

61 : 66

 Četvrtfinale

 22. 09. 00:00 

Litvanija - Francuska

47 : 63

 Četvrtfinale

 20. 09. 20:30 

Srbija i Crna Gora - Francuska

71 : 74

 Razigravanje / Osmina finala

 20. 09. 20:30 

Grčka - Izrael

67 : 61

 Razigravanje / Osmina finala

 20. 09. 18:00 

Nemačka - Turska

66 : 57

 Razigravanje / Osmina finala

 20. 09. 17:30 

Hrvatska - Italija

74 : 66

 Razigravanje / Osmina finala

 18. 09. 21:00 

Hrvatska - Turska

80 : 67

 Grupa B

 18. 09. 21:00 

Rusija - Nemačka

50 : 51

 Grupa A

 18. 09. 20:30 

Letonija - Srbija i Crna Gora

67 : 82

 Grupa D

 18. 09. 20:30 

Grčka - Bosna i Hercegovina

67 : 50

 Grupa C

 18. 09. 18:00 

Litvanija - Bugarska

92 : 79

 Grupa B

 18. 09. 18:00 

Italija - Ukrajina

99 : 62

 Grupa A

 18. 09. 17:30 

Španija - Izrael

75 : 85

 Grupa D

 18. 09. 17:30 

Slovenija - Francuska

68 : 58

 Grupa C

 17. 09. 21:00 

Bugarska - Turska

89 : 94
(79 : 79)

 Grupa B

 17. 09. 21:00 

Ukrajina - Nemačka

58 : 84

 Grupa A

 17. 09. 20:30 

Izrael - Srbija i Crna Gora

77 : 93

 Grupa D

 17. 09. 20:30 

Grčka - Slovenija

56 : 68

 Grupa C

 17. 09. 18:00 

Litvanija - Hrvatska

85 : 67

 Grupa B

 17. 09. 18:00 

Italija - Rusija

61 : 87

 Grupa A

 17. 09. 17:30 

Španija - Letonija

114 : 109
(98 : 98)

 Grupa D

 17. 09. 17:30 

Bosna i Hercegovina - Francuska

62 : 79

 Grupa C

 16. 09. 21:00 

Turska - Litvanija

75 : 87

 Grupa B

 16. 09. 21:00 

Rusija - Ukrajina

86 : 74

 Grupa A

 16. 09. 20:30 

Srbija i Crna Gora - Španija

70 : 89

 Grupa D

 16. 09. 20:30 

Francuska - Grčka

50 : 64

 Grupa C

 16. 09. 18:00 

Hrvatska - Bugarska

88 : 84

 Grupa B

 16. 09. 18:00 

Nemačka - Italija

82 : 84
(74 : 74)

 Grupa A

 16. 09. 17:30 

Slovenija - Bosna i Hercegovina

74 : 65

 Grupa C

 16. 09. 17:30 

Letonija - Izrael

65 : 74

 Grupa D



Sport Naslovna | vesti
fudbal | nba | goodyear liga | košarka | motosport | odbojka | tenis | ostalo |
analize | intervju | tema | dnevnici | fotogalerija



© 1995-2019, B92