EURO BASKET 2005

Naslovna strana
Vesti
Igra: Virtuelni selektor
Grupe
Reprezentacije
Raspored i rezultati
Statistike
Dnevnikov dodatak
Sećanja na medalje

 

SPORT

Naslovna strana
Vesti
F1
Tabele i rezultati
Analize
Intervju
Tema B92
Dnevnici
Komentari čitalaca
Forum
Linkovi

 

 Grupa C / 18. 09. / 17:30

 

I

II

III

IV

Konačan

Slovenija

12

18

23

15

68

Francuska

15

17

12

14

58



Ime

Min

1 poen

2 poena

3 poena

Skokovi

As

Ukr

Izg

Blok

LG

Poena

Of

Def

Tot

Lakovic

32.0000

7/10

70%

1/4

25%

3/5

60%

1

3

4

3

0

4

0

4

18

Nesterovic

30.0000

0/0

0%

6/11

54%

0/0

0%

1

9

10

0

1

0

0

3

12

Nachbar

34.0000

0/0

0%

3/8

37%

1/4

25%

0

5

5

3

1

2

0

2

9

Becirovic

29.0000

5/10

50%

2/4

50%

0/3

0%

0

1

1

2

2

3

0

4

9

Jurak

28.0000

4/6

66%

2/7

28%

0/0

0%

2

4

6

2

1

2

0

4

8

Lorbek

12.0000

1/2

50%

1/2

50%

1/2

50%

2

3

5

0

0

1

0

0

6

Milic

20.0000

1/1

100%

1/3

33%

0/0

0%

2

4

6

1

0

2

0

3

3

Brezec

10.0000

0/2

0%

1/3

33%

0/0

0%

1

1

2

0

0

1

0

2

2

Maravic

5.0000

1/4

25%

0/0

0%

0/0

0%

1

0

1

0

0

0

0

0

1

Joksimovic

0.0000

0/0

0%

0/0

0%

0/0

0%

0

0

0

0

0

0

0

0

0

Ćapin

0.0000

0/0

0%

0/0

0%

0/0

0%

0

0

0

0

0

0

0

0

0

Slokar

0.0000

0/0

0%

0/0

0%

0/0

0%

0

0

0

0

0

0

0

0

0

Ukupno

200

19/35

54%

17/42

40%

5/14

35%

10

30

40

11

5

15

0

22

68

Trener: Aleš Pipan

 

Ime

Min

1 poen

2 poena

3 poena

Skokovi

As

Ukr

Izg

Blok

LG

Poena

Of

Def

Tot

13. Diaw

35.0000

0/11

0%

8/13

61%

0/4

0%

1

6

7

3

2

3

1

2

16

6. Rigaudeau

16.0000

2/2

100%

2/3

66%

2/5

40%

0

2

2

1

0

2

0

5

12

11. F. Pietrus

25.0000

2/2

100%

3/4

75%

0/2

0%

2

7

9

0

0

5

0

5

8

5. Gelabale

35.0000

2/2

100%

2/4

50%

0/1

0%

0

3

3

2

2

0

0

3

6

7. Julian

13.0000

2/2

100%

2/4

50%

0/0

0%

1

0

1

0

2

2

0

4

6

15. Giffa

11.0000

2/2

100%

0/0

0%

1/1

100%

1

3

4

0

1

1

0

1

5

4. Fauthoux

2.0000

0/0

0%

0/0

0%

1/1

100%

0

1

1

0

0

0

0

0

3

9. Parker

28.0000

0/0

0%

1/10

10%

0/2

0%

1

1

2

1

1

1

0

3

2

14. 

21.0000

0/0

0%

0/1

0%

0/0

0%

0

5

5

0

0

2

2

4

0

10. Diarra

14.0000

0/0

0%

0/2

0%

0/1

0%

0

1

1

1

2

0

0

1

0

8. M. Pietrus

0.0000

0/0

0%

0/0

0%

0/0

0%

0

0

0

0

0

0

0

0

0

12. Schmitt

0.0000

0/0

0%

0/0

0%

0/0

0%

0

0

0

0

0

0

0

0

0

Ukupno

200

10/21

47%

18/41

43%

4/17

23%

6

29

35

8

10

16

3

28

58

Trener: Claude Bergeaud

 



 Ostali rezultati

Datum

Utakmica

Rezultat

Faza

 25. 09. 21:00 

Grčka - Nemačka

78 : 62

 Finale

 25. 09. 18:00 

Francuska - Španija

98 : 68

 Za 3. mesto

 25. 09. 15:00 

Slovenija - Litvanija

70 : 79

 Za plasman od 5. do 8. mesta

 25. 09. 12:00 

Hrvatska - Rusija

92 : 74

 Za plasman od 5. do 8. mesta

 24. 09. 21:00 

Nemačka - Španija

74 : 73

 Polufinale

 24. 09. 18:00 

Grčka - Francuska

67 : 66

 Polufinale

 24. 09. 15:00 

Hrvatska - Slovenija

80 : 89

 Za plasman od 5. do 8. mesta

 23. 09. 15:00 

Litvanija - Rusija

89 : 78

 Za plasman od 5. do 8. mesta

 23. 09. 00:00 

Slovenija - Nemačka

62 : 76

 Četvrtfinale

 23. 09. 00:00 

Španija - Hrvatska

101 : 85
(73 : 73)

 Četvrtfinale

 22. 09. 00:00 

Rusija - Grčka

61 : 66

 Četvrtfinale

 22. 09. 00:00 

Litvanija - Francuska

47 : 63

 Četvrtfinale

 20. 09. 20:30 

Srbija i Crna Gora - Francuska

71 : 74

 Razigravanje / Osmina finala

 20. 09. 20:30 

Grčka - Izrael

67 : 61

 Razigravanje / Osmina finala

 20. 09. 18:00 

Nemačka - Turska

66 : 57

 Razigravanje / Osmina finala

 20. 09. 17:30 

Hrvatska - Italija

74 : 66

 Razigravanje / Osmina finala

 18. 09. 21:00 

Hrvatska - Turska

80 : 67

 Grupa B

 18. 09. 21:00 

Rusija - Nemačka

50 : 51

 Grupa A

 18. 09. 20:30 

Letonija - Srbija i Crna Gora

67 : 82

 Grupa D

 18. 09. 20:30 

Grčka - Bosna i Hercegovina

67 : 50

 Grupa C

 18. 09. 18:00 

Litvanija - Bugarska

92 : 79

 Grupa B

 18. 09. 18:00 

Italija - Ukrajina

99 : 62

 Grupa A

 18. 09. 17:30 

Španija - Izrael

75 : 85

 Grupa D

 18. 09. 17:30 

Slovenija - Francuska

68 : 58

 Grupa C

 17. 09. 21:00 

Bugarska - Turska

89 : 94
(79 : 79)

 Grupa B

 17. 09. 21:00 

Ukrajina - Nemačka

58 : 84

 Grupa A

 17. 09. 20:30 

Izrael - Srbija i Crna Gora

77 : 93

 Grupa D

 17. 09. 20:30 

Grčka - Slovenija

56 : 68

 Grupa C

 17. 09. 18:00 

Litvanija - Hrvatska

85 : 67

 Grupa B

 17. 09. 18:00 

Italija - Rusija

61 : 87

 Grupa A

 17. 09. 17:30 

Španija - Letonija

114 : 109
(98 : 98)

 Grupa D

 17. 09. 17:30 

Bosna i Hercegovina - Francuska

62 : 79

 Grupa C

 16. 09. 21:00 

Turska - Litvanija

75 : 87

 Grupa B

 16. 09. 21:00 

Rusija - Ukrajina

86 : 74

 Grupa A

 16. 09. 20:30 

Srbija i Crna Gora - Španija

70 : 89

 Grupa D

 16. 09. 20:30 

Francuska - Grčka

50 : 64

 Grupa C

 16. 09. 18:00 

Hrvatska - Bugarska

88 : 84

 Grupa B

 16. 09. 18:00 

Nemačka - Italija

82 : 84
(74 : 74)

 Grupa A

 16. 09. 17:30 

Slovenija - Bosna i Hercegovina

74 : 65

 Grupa C

 16. 09. 17:30 

Letonija - Izrael

65 : 74

 Grupa D



Sport Naslovna | vesti
fudbal | nba | goodyear liga | košarka | motosport | odbojka | tenis | ostalo |
analize | intervju | tema | dnevnici | fotogalerija



© 1995-2019, B92