Kasiljas tražio poštovanje za Azure

Kapiten Španije Iker Kasiljas tražio je od sudija utakmice sa Italijom na Evropskom prvenstvu da sviraju kraj kako bi pokazao poštovanje prema rivalu.

Prikazati ovde celokupan tekst članka

Pošaljite komentar

1. Iker Kassilas najbolji golman na svetu!!!
     (ja, 6. jul 2012 01:52)

# Link komentara

2. @Mare - care

Navijam za italijane ali ti sto ovo napisa nigde veze :D
    Spancima svaka cast .
    (marko, 4. jul 2012 09:35)

3. Ma Spanija ih toliko zalila da je gazila Italiju do 93 minuta da je imalo vremena jos dva bi dali.Tolko o sazaljenju ,iskreno ispali su ... nisu trebali onako da ih unakaze.Na tri nula su mogli da stanu nije ljjudski.
     (shot, 3. jul 2012 20:01)

4. @Mare: sine, idi kopaj neku bastu ili se bucni u bazen i rashladi malo glavu, nije fudbal za tebe... Ocigledno smo gledali razlicite utakmice u nedelju uvece... :D
    (Uros Markovic, 3. jul 2012 15:14)

(Uros Markovic, 3. jul 2012 15:10)

6. Gotivim Kasiljasa a pritom ne volim previse 'talijane medjutim ovo sto je on izjavio (tj. uradio na utakmici) nema nikakve veze sa postovanjem vec je sazaljevanje ili sprdnja sa protivnikom!
    (jam, 3. jul 2012 14:53)

7. Imala je Spanija vise srece nego pameti sto se Mota povredio, Italijani su taman krenuli u navalu na gol Spanije sa dve sjajne sanse i gol je visio u vazduhu, a onda baksuz i povreda. Da je Italija dala gol do 70-75 minuta bila bi to strasna tekma, posle bi navale bile jos vece i ko zna sta bi bilo. Italija je do 60. minuta bila odlican protivnik, mozda cak i ubedljiviji od Spanaca, ali su Spanci iskoristili svoje dve sanse u prvom poluvremenu.

Mislim da je malo preterano nazivati Spaniju najboljom ekipom svih vremena, daleko su oni od toga, samo na ovom prvenstvu prvo su Hrvati mogli da ih eliminisu jos u grupi, Francuze su posteno dobili, u polufinalu da je Ronaldo u 90. min. bio pribraniji, mogao je da ih posalje kuci, posle prodjose na penale...
    (Mare, 3. jul 2012 13:18)

8. Koja glupost. Pa sudija će ionako da svira kraj, neki sekund manje,više.
    (Predrag M, 3. jul 2012 13:17)

9. SVAKA ČAST MAJSTORE.NISAM SIGURAN DA BI NEKI OD ITALIJANSKIH REPREZENTATIVACA U OBRNUTOJ SITUACIJI REAGOVAO KAO TI.Naprotiv mislim da bi igrali do poniženja protivnika.
    (misko, 3. jul 2012 12:51)

10. pa zar ovo nije dodatno ismevanje i ponizavanje italijana od strane kasiljasa? naopako svi ih samo hvale...sta god uradili
    (srbija, 3. jul 2012 12:44)

11. Ovom coveku skidam kapu,stvarno je legenda,ali mislim da je mozda bilo postenije da su Spanci napravili jedan namerni crveni karaton zbog Mote,a i vodili su tada 2:0

5.07.2012. | 14:46 | Komentari: 4

"Oni su u ovom trenutku nezamenljivi u našem timu. Bez njih ne bi bilo ni ovih titula. Ipak, siguran sam da ćemo u budućnosti imati igrače koji će uskočiti na njihova mesta jer odlično radimo sa mlađim kategorijama", rekao je Del Boske nemačkom

Igra se u Elbasanu, "orlovi" šetali Tiranom

8.10.2015. | 12:00 | Izvor: B92 | Komentari: 26 foto: StarSport

Srpski fudbaleri su bili obučeni u trenerke nacionalnog tima i za vreme njihove šetnje nije bilo incidenata. Fudbaleri Srbije će nekoliko sati uoči utakmice kvalifikacija za Evropsko prvenstvo sa Albanijom krenuti za Elbasan. Reprezentativci Srbije su u

Paunović dobio doktorat: Živiš da bi izgradio sebe

8.10.2015. | 13:12 | Komentari: 0

Trener Veljko Paunović dobio je počasni doktorat Fakulteta za menadžment u sportu Alfa BK univerziteta. Paunović, koji je prevodio omladinsku reprezentaciju Srbije do titule prvaka sveta, rekao je da je ovo veliki i značajan dan u njegovom životu

Maja Ognjenović za B92: Vreme je za olimpijsku medalju

8.10.2015. | 13:09 | Komentari: 0

Srpske odbojkašice vratile su se sa bronzom sa Evropskog prvenstva, na kojem je Maja Ognjenović bila pravi vođa na terenu. U intervjuu za B92, Ognjenovićeva je pričala o svim uspesima našeg tima i onome što ga čeka naredne godine