m.b92.net

Kvalifikacije za LŠ: Partizan u Podgorici

19. jun 2017. | 12:13 -> 12:24 | Izvor: B92

Protivnik srpskog šampiona u 2. kolu kvalifikacija za Ligu šampiona biće Budućnost iz Podgorice.

Deli:
Foto: Starsport
Foto: Starsport


Crno-beli će prve mečeve u Ligi šampiona (2. kolo kvalifikacija) igrati 11. ili 12. jula, a revanš 18. ili 19. jula.

Partizan će u 1. kolu kvalifikacija biti slobodan, a kao povlašćenom klub pre žreba potencijalni protivnici bili su: Žalgiris (Litvanija), Didelanž (Luksemburg), Budućnost (Crna Gora), Samtredija (Gruzija), kao i jedan od pobednika iz 1. kola.

Sada je poznato da će u 1. kolu kvalifikacija igrati: Vikingur (Farska Ostrva) - Trepča (samoproglašena država Kosovo), Hibernijans (Malta) - Infonet Talin (Estonija), Alaškert (Jermenija) - Santa Koloma (Andora), Nju Sajnts (Vels) - Evropa (Gibraltar), Lindfild (Severna Irska) - La Fjorita (San Marino).

Prve utakmice se igraju 27/28. juna, a revanši 4/5. jula.


Fudbaleri Partizana na pripremama čekaju ime rivala (Foto: M. Ljubisavljević)
Fudbaleri Partizana na pripremama čekaju ime rivala (Foto: M. Ljubisavljević)
U 2. kolu kvalifikacija za Ligu šampiona sastaju se:

Apoel (Kipar) - Dudelanž (Luksemburg)

Žalgiris (Litvanija) - Ludogorec (Bugarska)

Karabag (Aterbejdžan) - Sangridija (Gruzija)

Partizan (Srbija) - Budućnost (Crna Gora)

Hibernians (Malta) - Salzburg (Austrija)

Šerif (Moldavija) - Kukeši (Albanija)

Astana (Kazahstan) - Stapratks (Letonija)

BATE Borisov (Belorusija) - Alaškert (Jermenija)/St. Koloma (Andora)

Žilina (Slovačka) - Kopenhagen (Danska)

Hapoel BŠ (Izrael) - Honved (Mađarska)

Rijeka (Hrvatska) - Nju Sajnts (Vels)/Evropa (Gibraltar)

Malme (Švedska) - Vardar (Makedonija)

Zrinjski (BiH) - Maribor (Slovenija)

Dandalk (R. Irska) - Rozenborg (Norveška)

Hafnafjordur (Island) - Vikingur (F. Ostrva)/Trepča (tzv. Kosovo)

Linfild (S. Irska)/La Fjorita (S. Marino) - Seltik (Škotska)

Mariehamn (Finska) - Legija (Poljska)
Komentari 181
Pošaljite komentar
Deli:
Vrh
Desktop sajt

B92 © 2017