VAŽI ZA PERIOD OD 18. DO 24. DECEMBRA

Akademija 28

Muškarci na gotovs
Muškarci na gotovs

www.akademija28.com
Nemanjina 28
, tel. 3611-644

18 - Rajsko putovanje
19.30 - Zimski san

Dvorana kulturnog centra Beograda

www.kcb.org.rs
Kolarčeva 6
Tel: 2621-174

17.30 - Zimski san
21 - Levijatan

Dom sindikata

www.dds.co.rs
Trg Nikole Pašića 5
, tel. 3234-849

16 - Padington
16.30 - Bila jednom jedna šuma
16.30 - Rajsko putovanje
16.30 - Pingvini sa Madagaskara 3D
18.15 - Mali Budo
18.15, 21 - Branio sam Mladu Bosnu
18.30 - Hobit: Bitka pet armija 3D
20 - Neposlušni
21 - Egzodus: Bogovi i kraljevi 3D
22 - Čuda
22.15 - Egzodus: Bogovi i kraljevi

Kinoteka

www.kinoteka.org.rs
Kosovska 11
, tel. 3248-250

Program KINOTEKE

Cineplexx Ušće

www.cineplexx.rs Ušće tržni centar
Mihajla Pupina 4, Novi Beograd 011 / 285 44 95

ČETVRTAK 18. decembar / PETAK 19. decembar / PONEDELJAK 22. decembar / UTORAK 23. decembar / SREDA 24. decembar

Egzodus: Bogovi I kraljevi 3D – 14:00, 17:00, 20:00, 21:15, 22:50
Egzodus: Bogovi I kraljevi– 15:30, 18:20
Paddington (sinhronizovano) – 14:30, 16:30, 17:15, 18:30, 20:30
Bila jednom jedna šuma (sinhronizovano) – 15:00, 17:45
Hobit: Bitka pet armija 48HFR 3D – 14:45, 17:30, 20:15, 21:45, 23:00
Hobit: Bitka pet armija 3D – 18:15, 21:00
Hobit: Bitka pet armija – 16:15, 19:00
Francuskinje – 22:30
Džon Vik – 19:30, 22:10
Kako se rešiti šefa 2 – 20:10, 22:20
Pingvini sa Madagaskara 3D (sinhronizovano) – 14:15, 16:10, 18:10
Pingvini sa Madagaskara – 15:15
Igre gladi: Sjaj slobode – 14:50, 19:40
Gluplji i tuplji DA – 17:20, 22:00
Interstellar – 18:40, 21:30
Spasavanje Deda Mraza 3D (sinhronizovano) – 14:40, 16:20
Pčelica Maja 3D (sinhronizovano) – 14:20
Iščezla – 19:20, 21:50
Mali Budo – 16:40

SUBOTA 20. decembar

Egzodus: Bogovi I kraljevi 3D – 14:00, 17:00, 20:00, 21:15, 22:50
Egzodus: Bogovi I kraljevi– 15:30, 18:20
Paddington (sinhronizovano) – 12:30, 13:30, 14:30, 16:30, 17:15, 18:30, 20:30
Bila jednom jedna šuma (sinhronizovano) – 13:00, 15:00, 17:45
Hobit: Bitka pet armija 48HFR 3D – 12:00, 14:45, 17:30, 20:15, 21:45, 23:00
Hobit: Bitka pet armija 3D – 18:15, 21:00
Hobit: Bitka pet armija – 16:15, 19:00
Francuskinje – 22:30
Džon Vik – 19:30, 22:10
Kako se rešiti šefa 2 – 20:10, 22:20
Pingvini sa Madagaskara 3D (sinhronizovano) – 12:15, 14:15, 16:10, 18:10
Pingvini sa Madagaskara – 13:15, 15:15
Igre gladi: Sjaj slobode – 14:50, 19:40
Gluplji i tuplji DA – 17:20, 22:00
Interstellar – 18:40, 21:30
Spasavanje Deda Mraza 3D (sinhronizovano) – 12:45, 14:40, 16:20
Pčelica Maja 3D (sinhronizovano) – 12:20, 14:20
Iščezla – 19:20, 21:50
Mali Budo – 16:40

NEDELJA 21. decembar

Krcko Oraščić (balet) – 16:00
Egzodus: Bogovi I kraljevi 3D – 14:00, 17:00, 20:00, 21:15, 22:50
Egzodus: Bogovi I kraljevi– 15:30, 18:20
Paddington (sinhronizovano) – 12:20, 13:30, 14:20, 16:20, 17:15, 18:40, 20:35
Bila jednom jedna šuma (sinhronizovano) – 13:00, 15:00, 17:45
Hobit: Bitka pet armija 48HFR 3D – 12:00, 14:45, 17:30, 20:15, 21:45, 23:00
Hobit: Bitka pet armija 3D – 18:15, 21:00
Hobit: Bitka pet armija – 16:15, 19:00
Francuskinje – 22:30
Džon Vik – 19:30, 22:10
Kako se rešiti šefa 2 – 20:10, 22:20
Pingvini sa Madagaskara 3D (sinhronizovano) – 12:15, 14:15, 16:10, 18:10
Pingvini sa Madagaskara – 13:15, 15:15
Igre gladi: Sjaj slobode – 14:50, 19:40
Gluplji i tuplji DA – 17:20, 22:00
Interstellar – 18:40, 21:30
Spasavanje Deda Mraza 3D (sinhronizovano) – 12:45, 14:40, 16:20
Pčelica Maja 3D (sinhronizovano) – 12:20, 14:10
Iščezla – 19:20, 21:50

Roda Cineplex

www.rodacineplex.com
Požeška 83A , Tel: 2545-260

15.15, 18, 19, 21, 21.45 - Hobit: Bitka pet armija 3D
15.30 - Spasavanje Deda Mraza 3D
16.45, 19.30, 22.10 - Egzodus: Bogovi i kraljevi 3D
17.15 - Pingvini sa Madagaskara 3D

Palas Šumadija - Roda 2

Turgenjevljeva 6
Tel: 3555-465

Nema projekcije

Cineplexx Delta

Cineplexx Delta City Beograd
Delta City, Jurija Gagarina 16

ČETVRTAK 18. decembar / PETAK 19. decembar / PONEDELJAK 22. decembar / UTORAK 23. decembar / SREDA 24. decembar

Egzodus: Bogovi I kraljevi 3D – 16:45, 18:15, 19:30, 21:00, 22:15
Egzodus: Bogovi I kraljevi– 17:30
Paddington (sinhronizovano) – 14:50, 16:40, 18:30, 20:20
Hobit: Bitka pet armija 48HFR 3D – 14:40, 17:20, 20:00, 22:40
Hobit: Bitka pet armija 3D – 21:20
Hobit: Bitka pet armija – 16:00, 18:40
Džon Vik – 22:45
Kako se rešiti šefa 2 – 20:40
Pingvini sa Madagaskara 3D (sinhronizovano) – 16:20
Gluplji i tuplji DA – 15:20
Interstellar – 22:10

SUBOTA 20. decembar

Egzodus: Bogovi I kraljevi 3D – 16:45, 18:15, 19:30, 21:00, 22:15
Egzodus: Bogovi I kraljevi– 14:00, 17:30
Paddington (sinhronizovano) – 11:00, 13:00, 14:50, 16:40, 18:30, 20:20
Bila jednom jedna šuma (sinhronizovano) – 12:20
Hobit: Bitka pet armija 48HFR 3D – 14:40, 17:20, 20:00, 22:40
Hobit: Bitka pet armija 3D – 21:20
Hobit: Bitka pet armija – 13:20, 16:00, 18:40
Džon Vik – 22:45
Kako se rešiti šefa 2 – 20:40
Pingvini sa Madagaskara 3D (sinhronizovano) – 12:30, 14:30, 16:20
Pingvini sa Madagaskara – 11:30, 13:30
Gluplji i tuplji DA – 15:20
Interstellar – 22:10
Spasavanje Deda Mraza 3D (sinhronizovano) – 11:10, 12:50
Pčelica Maja 3D (sinhronizovano) – 11:20

NEDELJA 21. decembar

Grad heroja 3D (sinhronizovano) – premijera – 18:00
Egzodus: Bogovi I kraljevi 3D – 16:45, 18:15, 19:30, 21:00, 22:15
Egzodus: Bogovi I kraljevi– 14:00, 17:30
Paddington (sinhronizovano) – 11:00, 13:00, 14:50, 16:40, 18:30, 20:20
Bila jednom jedna šuma (sinhronizovano) – 12:20
Hobit: Bitka pet armija 48HFR 3D – 14:40, 17:20, 20:00, 22:40
Hobit: Bitka pet armija 3D – 21:20
Hobit: Bitka pet armija – 13:20, 16:00
Džon Vik – 22:45
Kako se rešiti šefa 2 – 20:40
Pingvini sa Madagaskara 3D (sinhronizovano) – 12:30, 14:30, 16:20
Pingvini sa Madagaskara – 11:30, 13:30
Gluplji i tuplji DA – 15:20
Interstellar – 22:10
Spasavanje Deda Mraza 3D (sinhronizovano) – 11:10, 12:50
Pčelica Maja 3D (sinhronizovano) – 11:20

Tuckwood Cineplex

www.tuck.rs
Kneza Miloša 7
, Tel: 3236-517

15.10, 18, 21 - Hobit: Bitka pet armija 3D
16, 19 - Hobit: Bitka pet armija
16.10 - Bila jednom jedna šuma
16.30 - Meda Pedington
17, 20, 22.50 - Egzodus: Bogovi i kraljevi 3D
17.50 - Mali Budo
18.20 - Čuda
19.50 - Francuskinje
20.30 - Džon Vik
21.50 - Egzodus: Bogovi i kraljevi
22 - Neposlušni
22.30 - Interstellar

Dom kulture Studentski grad Novi Beograd

www.dksg.rs
Bulevar Zoran Đinđića 179
tel. 011/2691-442

Filmski program DKSG-a pogledajte OVDE

Dom omladine Beograd

www.domomladine.org
Makedonska 22 tel. 3248-202

Filmski program Doma omladine

Sava centar Beograd

www.savacentar.net
Milentija Popovića 9, Novi Beograd
Tel: 011/220 60 00

Filmski program Sava centra

Fontana

Pariske komune 13, Novi Beograd
011/412-81-42781; 412-81-42
www.bioskopfontana.rs

16 - Čuda
18 - Egzodus: Bogovi i kraljevi
20.30 - Hobit: Bitka pet armija 3D

Bioskop Vilin grad

Obrenovićeva 19, 18000 Niš
Tel: 018/251-520
Web: www.vilingrad.rs

Radni dan
Hobit: Bitka pet armija 3D
Egzodus: Bogovi i kraljevi 3D
Pingvini sa Madagaskara 3D
13:40 16:20 20:00 21:40
17:20 19:00 22:40
13:30 15:30

Subota
Hobit: Bitka pet armija 3D
Egzodus: Bogovi i kraljevi 3D
Pingvini sa Madagaskara 3D
Bela i Sebastijan
Rajsko putovanje
13:40 16:20 20:00 21:40
17:20 19:00 22:40
11:50 13:00 15:30
11:00
10:20

Nedelja
Hobit: Bitka pet armija 3D
Egzodus: Bogovi i kraljevi 3D
Pingvini sa Madagaskara 3D
13:40 16:20 20:00 21:40
17:20 19:00 22:40
10:00 11:50