VAŽI ZA PERIOD OD 26. FEBRUARA DO 4. MARTA

Akademija 28

Muškarci na gotovs
Muškarci na gotovs

www.akademija28.com
Nemanjina 28
, tel. 3611-644

18.00 - So zemlje
20.00 - Težina lanaca 2

Dvorana kulturnog centra Beograda

www.kcb.org.rs
Kolarčeva 6
Tel: 2621-174

Program 43. FEST-a

Dom sindikata

www.dds.co.rs
Trg Nikole Pašića 5
, tel. 3234-849

14.45 - Zvončica i čudovište iz Nedođije
15 - Snežna kraljica 2: Snežni kralj 3D
16, 18, 20, 22 - Gorčilo - jesi li to došao da me vidiš
16.15 - Asteriks: Naselje bogova 3D
16.30 - Sedmi patuljak
16.30 - Zvončica i čudovište iz Nedođije 3D
17.45, 20, 22.15 - Bićemo prvaci sveta
18, 20.15, 22.20 - Pedeset nijansi - siva
18.15 - Mali Budo
20 - Neposlušni

Kinoteka

www.kinoteka.org.rs
Kosovska 11
, tel. 3248-250

Program KINOTEKE

Cineplexx Ušće

www.cineplexx.rs Ušće tržni centar
Mihajla Pupina 4, Novi Beograd 011 / 285 44 95

ČETVRTAK 26. februar / PETAK 27. februar

Bićemo prvaci sveta – 16:15, 17:00, 18:45, 19:30, 21:15, 22:00
Eni – 15:30, 17:50, 20:10
Snajperista – 18:15, 20:50, 22:35
Odrastanje – 17:15, 21:20
Zvončica i čudovište iz Nedođije 3D (sinhronizovano) –15:40, 17:20
Zvončica i čudovište iz Nedođije (sinhronizovano) – 15:00
Pedeset nijansi - Siva – 15:15, 16:40, 17:45, 19:05, 20:15, 21:30, 22:40
Kingsman: Tajna služba – 16:00, 19:30, 22:00
Snežna kraljica 2 3D (sinhronizovano) – 15:20
Jupiter: Uzdizanje 3D – 15:45, 19:15
Asteriks: Naselje bogova 3D (sinhronizovano) – 15:50, 17:40
Igra kodova – 19:00, 21:45
Dečko iz komšiluka – 22:20
Gorčilo, jesi li to došao da me vidiš – 18:30, 20:40, 22:45
Mortdecai – 17:10
Gospodar venčanja – 20:20

PETAK 27. februar

Bićemo prvaci sveta – 15:00, 16:15, 17:30, 18:45, 20:00, 21:15, 22:30
Eni – 15:30, 17:50, 20:10
Snajperista – 18:15, 20:50, 22:35
Odrastanje – 17:15, 21:20
Zvončica i čudovište iz Nedođije 3D (sinhronizovano) –15:40, 17:20
Zvončica i čudovište iz Nedođije (sinhronizovano) – 15:00
Pedeset nijansi - Siva – 15:15, 16:40, 17:45, 19:05, 20:15, 21:30, 22:40
Kingsman: Tajna služba – 16:00, 19:30, 22:00
Snežna kraljica 2 3D (sinhronizovano) – 15:20
Jupiter: Uzdizanje 3D – 15:45, 19:15
Asteriks: Naselje bogova 3D (sinhronizovano) – 15:50, 17:40
Igra kodova – 19:00, 21:45
Dečko iz komšiluka – 22:20
Gorčilo, jesi li to došao da me vidiš – 18:30, 20:40, 22:45
Mortdecai – 17:10
Gospodar venčanja – 20:20

SUBOTA 28. februar / NEDELJA 01. mart

Ovčica Šone (pretpremijerno) – 12:50, 14:40, 16:30, 18:20
Bićemo prvaci sveta – 12:30, 15:00, 16:15, 17:30, 18:45, 20:00, 21:15, 22:30
Eni – 15:30, 17:50, 20:10
Snajperista – 18:15, 20:50, 22:35
Odrastanje – 17:15, 21:20
Zvončica i čudovište iz Nedođije 3D (sinhronizovano) – 12:00, 13:45, 15:40, 17:20
Zvončica i čudovište iz Nedođije (sinhronizovano) – 13:15, 15:00
Pedeset nijansi - Siva – 16:40, 19:05, 20:15, 21:30, 22:40
Kingsman: Tajna služba – 16:00, 19:30, 22:00
Snežna kraljica 2 3D (sinhronizovano) – 13:40, 15:20
Jupiter: Uzdizanje 3D – 15:45, 19:15
Asteriks: Naselje bogova 3D (sinhronizovano) – 12:10, 14:00, 15:50, 17:40
Asteriks: Naselje bogova (sinhronizovano) – 12:40, 14:30
Igra kodova – 19:00, 21:45
Dečko iz komšiluka – 22:20
Gorčilo, jesi li to došao da me vidiš – 18:30, 20:40, 22:45
Mortdecai – 17:10
Gospodar venčanja – 20:20
Sedmi patuljak 3D (sinhronizovano) – 12:20, 14:10
96 sati: U begu – 13:20
Luda noć u muzeju – 12:15
Paddington (sinhronizovano) – 13:50
Hobit: Bitka pet armija 48HFR 3D – 14:20

PONEDELJAK 02. mart / UTORAK 03. mart / SREDA 04. mart

Ovčica Šone (pretpremijerno) – 16:30, 18:20
Bićemo prvaci sveta – 15:00, 16:15, 17:30, 18:45, 20:00, 21:15, 22:30
Eni – 15:30, 17:50, 20:10
Snajperista – 18:15, 20:50, 22:35
Odrastanje – 17:15, 21:20
Zvončica i čudovište iz Nedođije 3D (sinhronizovano) – 15:40, 17:20
Zvončica i čudovište iz Nedođije (sinhronizovano) – 15:00
Pedeset nijansi - Siva – 16:40, 19:05, 20:15, 21:30, 22:40
Kingsman: Tajna služba – 16:00, 19:30, 22:00
Snežna kraljica 2 3D (sinhronizovano) – 15:20
Jupiter: Uzdizanje 3D – 15:45, 19:15
Asteriks: Naselje bogova 3D (sinhronizovano) – 15:50, 17:40
Igra kodova – 19:00, 21:45
Dečko iz komšiluka – 22:20
Gorčilo, jesi li to došao da me vidiš – 18:30, 20:40, 22:45
Mortdecai – 17:10

Roda Cineplex

www.rodacineplex.com
Požeška 83A , Tel: 2545-260

15.15 - Asteriks i Obeliks u Britaniji - 3D
15.45 - Zvončica i čudovište iz Nedođije 3D
16 - Eni
17.15, 19.30, 22 - Pedeset nijansi - siva
17.30, 20, 22.30 - Bićemo prvaci sveta

Palas Šumadija - Roda 2

Turgenjevljeva 6
Tel: 3555-465

Nema projekcije

Cineplexx Delta

Cineplexx Delta City Beograd
Delta City, Jurija Gagarina 16

ČETVRTAK 26. februar / PETAK 27. februar

Bićemo prvaci sveta – 15:15, 17:30, 17:45, 19:30, 20:15, 22:00, 22:45
Eni – 16:40, 19:00
Snajperista – 19:15, 22:40
Odrastanje – 21:15
Zvončica i čudovište iz Nedođije 3D (sinhronizovano) –16:00
Zvončica i čudovište iz Nedođije (sinhronizovano) – 15:20
Pedeset nijansi - Siva – 17:40, 20:00, 22:30
Kingsman: Tajna služba – 18:15, 21:45
Asteriks: Naselje bogova 3D (sinhronizovano) – 16:30
Asteriks: Naselje bogova (sinhronizovano) – 15:40
Gorčilo, jesi li to došao da me vidiš – 17:20, 20:40

SUBOTA 28. februar / NEDELJA 01. mart

Ovčica Šone (pretpremijerno) – 11:00, 12:40, 14:20, 16:00
Bićemo prvaci sveta – 15:15, 17:30, 17:45, 19:30, 20:15, 22:00, 22:45
Eni – 14:10, 16:40, 19:00
Snajperista – 19:15, 22:40
Odrastanje – 21:15
Zvončica i čudovište iz Nedođije 3D (sinhronizovano) – 12:00, 13:40, 15:20
Zvončica i čudovište iz Nedođije (sinhronizovano) – 11:20, 12:40
Pedeset nijansi - Siva – 17:40, 20:00, 22:30
Kingsman: Tajna služba – 18:15, 21:45
Snežna kraljica 2 3D (sinhronizovano) – 11:40, 13:20
Asteriks: Naselje bogova 3D (sinhronizovano) – 13:00, 14:40, 16:30
Asteriks: Naselje bogova (sinhronizovano) – 12:10, 14:00, 15:40
Gorčilo, jesi li to došao da me vidiš – 17:20, 20:40

PONEDELJAK 02. mart / UTORAK 03. mart / SREDA 04. mart

Ovčica Šone (pretpremijerno) – 16:00
Bićemo prvaci sveta – 15:15, 17:30, 17:45, 19:30, 20:15, 22:00, 22:45
Eni – 16:40, 19:00
Snajperista – 19:15, 22:40
Odrastanje – 21:15
Zvončica i čudovište iz Nedođije 3D (sinhronizovano) – 15:20
Pedeset nijansi - Siva – 17:40, 20:00, 22:30
Kingsman: Tajna služba – 18:15, 21:45
Asteriks: Naselje bogova 3D (sinhronizovano) – 16:30
Asteriks: Naselje bogova (sinhronizovano) – 15:40

Tuckwood Cineplex

www.tuck.rs
Kneza Miloša 7
, Tel: 3236-517

15.20 - Zvončica i čudovište iz Nedođije 3D
15.30, 18, 19.30, 20.30, 22 - Pedeset nijansi - siva
15.40 - Asteriks: Naselje bogova 3D
15.50, 17 - Eni
16.30, 17.30, 20, 22.30 - Bićemo prvaci sveta
18.10 - Igra kodova
19 - Gorčilo - jesi li to došao da me vidiš
20.20 - Kingsman: Tajna služba
21 - Odrastanje

Dom kulture Studentski grad Novi Beograd

www.dksg.rs
Bulevar Zoran Đinđića 179
tel. 011/2691-442

Filmski program DKSG-a pogledajte OVDE

Dom omladine Beograd

www.domomladine.org
Makedonska 22 tel. 3248-202

Filmski program Doma omladine

Sava centar Beograd

www.savacentar.net
Milentija Popovića 9, Novi Beograd
Tel: 011/220 60 00

Filmski program Sava centra

Fontana

Pariske komune 13, Novi Beograd
011/412-81-42781; 412-81-42
www.bioskopfontana.rs

16.15, 18.30 - Bićemo prvaci sveta

Bioskop Vilin grad

Obrenovićeva 19, 18000 Niš
Tel: 018/251-520
Web: www.vilingrad.rs

Radni dan
Bićemo prvaci sveta
Kingsman: Tajna služba
Pedeset nijansi: Siva
Asteriks: Naselje bogova 3D
Zvončica i čudovište iz Nedođije 3D
12:00 14:30 17:00 19:30 20: 30 22:00
18:00
22:50
14:50
13:00 16:30

Vikend
Bićemo prvaci sveta
Kingsman: Tajna služba
Pedeset nijansi: Siva
Asteriks: Naselje bogova 3D
Zvončica i čudovište iz Nedođije 3D
Pingvini sa Madagaskara 3D
Sedmi patuljak 3D
12:00 14:30 17:00 19:30 20:30 22:00
18:00
22:50
14:50
10:30 16:30
13:00
11:00