VAŽI ZA PERIOD OD 30. OKTOBRA DO 5. NOVEMBRA

Akademija 28

Muškarci na gotovs
Muškarci na gotovs

www.akademija28.com
Nemanjina 28
, tel. 3611-644

18.30 - Šta smo bogu zgrešili
20.30 - Novembarski čovek

Dvorana kulturnog centra Beograda

www.kcb.org.rs
Kolarčeva 6
Tel: 2621-174

17, 19, 21 - Spomenik Majklu Džeksonu

Dom sindikata

www.dds.co.rs
Trg Nikole Pašića 5
, tel. 3234-849

15.30, 17 - Pčelica Maja (sinhronizovan)
16 - Daj gol! - 3D
16.30 - Dečko mrav
16.45 - Hrabri autić Plodi
17.45 - Bes
18, 21 - Branio sam Mladu Bosnu
18.30 - Pogrešan prozor
18.30, 20.15 - Mali Budo
20 - Spomenik Majklu Džeksonu
20.15 - Šta smo bogu zgrešili
21.45 - Hajde da budemo panduri
22 - Novembarski čovek
22 - Najbolje od mene

Kinoteka

www.kinoteka.org.rs
Kosovska 11
, tel. 3248-250

Program KINOTEKE

Cineplexx Ušće

www.cineplexx.rs Ušće tržni centar
Mihajla Pupina 4, Novi Beograd 011 / 285 44 95

15, 16.20 - Lavirint - Nemoguće bekstvo
15.10 - Indijski začin na francuski način
15.15, 16, 17, 17.45, 18.45 - Pčelica Maja - 3D
15.30 - Dečko mrav
15.45, 20.20, 22.35 - Hajde da budemo panduri
16, 18, 20, 22 - Spomenik Majklu Džeksonu
16.10, 18.15 - Daj gol! - 3D
16.30, 18.30, 19.30, 20.30, 21.30, 22.30 - Mali Budo
16.40, 22.10 - Dobro došli u Njujork
17.10 - Branio sam Mladu Bosnu
17.20 - Novembarski čovek
17.30 - Šta smo bogu zgrešili
18.10, 21.20 - Iščezla
18.40, 20.40 - Anabel
19.15, 21.45 - Pravednik
19.30 - Drakula: Neispričano
19.45, 21, 22.20 - Bes
20.10, 22.40 - Pogrešan prozor
20.35, 22.50 - Najbolje od mene

Roda Cineplex

www.rodacineplex.com
Požeška 83A , Tel: 2545-260

16 - Dečko mrav
16.10 - Daj gol! - 3D
16.30 - Pčelica Maja - 3D
17.50 - Najbolje od mene
18 - Drakula: Neispričano
18.30, 20.30 - Mali Budo
19.45 - Branio sam Mladu Bosnu
20 - Bes
22.15 - Pogrešan prozor
22.20 - Spomenik Majklu Džeksonu
22.30 - Hajde da budemo panduri

Palas Šumadija - Roda 2

Turgenjevljeva 6
Tel: 3555-465

Cineplexx Delta

Cineplexx Delta City Beograd
Delta City, Jurija Gagarina 16

14.45 - Povratak u Oz 3D
15, 16, 16.45, 17.45 - Pčelica Maja - 3D
15, 17, 19.30, 21.30 - Mali Budo
15.20, 17.20 - Daj gol! - 3D
15.50, 20.15 - Hajde da budemo panduri
16.30, 18.30, 20.30, 22.20 - Spomenik Majklu Džeksonu
18 - Drakula: Neispričano
18.20 - Pogrešan prozor
19 - Najbolje od mene
19.15 - Iščezla
20, 22.30 - Bes
21.15 - Branio sam Mladu Bosnu
22 - Dobro došli u Njujork
22.15 - Pravednik

Tuckwood Cineplex

www.tuck.rs
Kneza Miloša 7
, Tel: 3236-517

15.10 - Dečko mrav
15.15, 16.15 - Pčelica Maja (sinhronizovan)
15.40 - Daj gol! - 3D
16, 18, 20, 22 - Mali Budo
16.50, 18.45, 20.30, 22.15 - Drakula: Neispričano
17, 19 - Hajde da budemo panduri
17.40 - Anabel
18 - Najbolje od mene
19.40, 22.10 - Iščezla
20.10 - Bes
21, 22.50 - Spomenik Majklu Džeksonu
22.40 - Dobro došli u Njujork

Dom kulture Studentski grad Novi Beograd

www.dksg.rs
Bulevar Zoran Đinđića 179
tel. 011/2691-442

Filmski program DKSG-a pogledajte OVDE

Dom omladine Beograd

www.domomladine.org
Makedonska 22 tel. 3248-202

Filmski program Doma omladine

Sava centar Beograd

www.savacentar.net
Milentija Popovića 9, Novi Beograd
Tel: 011/220 60 00

Filmski program Sava centra

Fontana

Pariske komune 13, Novi Beograd
011/412-81-42781; 412-81-42
www.bioskopfontana.rs

16 - Branio sam Mladu Bosnu
19 - Mali Budo
21 - Spomenik Majklu Džeksonu

Bioskop Vilin grad

Obrenovićeva 19, 18000 Niš
Tel: 018/251-520
Web: www.vilingrad.rs

Radni dan
Drakula: Neispričano
Mali Budo
Pogrešan prozor
Spomenik Majklu Džeksonu
Hajde da budemo panduri
Dečko Mrav
Daj gol 3D
Pčelica Maja 3D
23:00
17:00 21:00
22:00
16:00 19:00
18:00 20:00
14:30
13:30
15:30

Vikend
Drakula: Neispričano
Mali Budo
Pogrešan prozor
Spomenik Majklu Džeksonu
Hajde da budemo panduri
Dečko Mrav
Daj gol 3D
Kako da dresirate svog zmaja 3D
Pčelica Maja 3D
23:00
17:00 21:00
22:00
16:00 19:00
18:00 20:00
10:30 14:30
10:40 13:30
12:30
12:00 15:30